728 x 90

W całej Polsce pojawiają się szkoły jazdy dla kobiet – dlaczego warto się tam zapisać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
W całej Polsce pojawiają się szkoły jazdy dla kobiet – dlaczego warto się tam zapisać?

Babskie szkoły jazdy mnożą się jak grzyby po deszczu. W naszym kraju jest ich coraz więcej, a w każdym większym mieście możemy znaleźć OSK zarządzaną przez kobietę. Z jakich powodów powinnaś rozważyć podjęcie tam kursu?

Na czym polega fenomen kobiecych szkół jazdy? W takich firmach szkolą najczęściej instruktorki. Kobiety mają niekiedy więcej cierpliwości niż mężczyźni i łatwiej nauczyć im kursantów różnych aspektów prowadzenia pojazdu. Kobieta może lepiej zrozumieć drugą kobietę i na tym właśnie oparta jest cała idea.

Niektóre panie wolą współpracować z tą samą płcią, daje im to też większą pewność siebie. Musisz jednak pamiętać, że na egzaminie nie możesz wybrać sobie z kim chcesz wyruszyć w „ostatnią trasę bez prawka”.

Czy jednak szkoły prowadzone przez kobiety adresowane są tylko do nich? Wcale nie! Wielu mężczyzn korzysta z usług takich OSK. Osoby, które są bardziej skryte, potrzebują dłuższego tłumaczenia i nie do końca potrafią ogarnąć wszystkie aspekty jazdy autem, a przede wszystkim – wolą współpracować z kobietami, powinny rozważyć zapisanie się do tego typu szkoły.

(fot. 9chomik9/wikipedia)

uncargoed
REDAKTOR
PROFIL

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *